fbpx

   

Zdravotná dokumentácia na cloude

Elektronizácia nášho zdravotníctva je rovnaká, ako elektronizácia čohokoľvek iného na Slovensku: pomalá, neefektívna a vlastne nefungujúca.

 

Ak tu aj bola snaha preniesť zdravotné karty, výsledky vyšetrení a celkový manažment zdravotnej starostlivosti do online prostredia, narazila na chýbajúcu legislatívu a celkový nezáujem štátu (ale aj lekárov) o elektronizáciu zdravotníckeho systému.

 

V tejto situácii sme sa rozhodli nečakať na ďalšie kroky vlády a ponúknuť svojim užívateľom možnosť preniesť si na cloud všetku svoju zdravotnú dokumentáciu už dnes.

Správa zdravotnej dokumentácie s aplikáciou DOCKitIN

Spolu so spustením kategórie Zdravotná dokumentácia v aplikácii DOCKitIN dávame  prísľub, že jedného (pekného) dňa, keď sa v tejto oblasti konečne rozhýbe aj štát, si budete môcť svoje nazhromaždené dáta preniesť jedným kliknutím z aplikácie DOCKitIN do nového systému elektronickej správy zdravotnej starostlivosti.

 

Dovtedy si môže každý záujemca a používateľ služby DOCKitIN ukladať na cloud v elektronickej podobe všetky výsledky svojich vyšetrení, výmenné lístky, recepty a ďalšie dokumenty, týkajúce sa zdravotnej starostlivosti. Pre seba. Pre poriadok. Pre budúcnosť.
A pre univerzálnu dostupnosť 24/7 z ľubovoľného miesta na zemi.

 

Ak ste klientom služby DOCKitIN alebo sa ním plánujete stať, určite patríte medzi tých, ktorí majú v dokumentoch radi poriadok a chcú k nim mať prístup vždy a všade. 

Aké sú výhody digitalizácie a online archivácie osobných dokumentov?

Digitalizácia dokumentov, ich prečítanie (vyťaženie) a uloženie metadát pre rýchlejšie vyhľadávanie dokumentov

Bezpečné uloženie na cloude, dostupnosť 24/7 z ľubovoľného miesta alebo zariadenia

mobilná aplikácia na dokumenty

Rýchle a bezpečné zdieľanie dokumentov s inými užívateľmi DOCKitIN aplikácie

Eliminácia straty dokumentov