fbpx

VYŤAŽOVANIE ÚDAJOV

 

Vyťažovanie údajov z dokumentov je proces, ktorým z dokumentu vytiahneme podstatné údaje a uložíme ich do špeciálneho súboru. Napríklad pri faktúre to môže byť jej označenie, splatnosť, názov dodávateľa, číslo účtu, variabilný symbol a suma.

 

Vyťažovanie údajov z papierových dokumentov je automatickou súčasťou služby Digitalizácia dokumentov. Každý, kto číta tieto riadky, však prichádza do styku nie len s papierovými, ale aj s elektronickými dokumentmi a preto ponúkame kredit na vyťažovanie podstatných údajov aj z elektronických dokumentov.

 

Elektronické dokumenty si do aplikácie môžete nahrávať sami, alebo vám ich môžu rovno dodávatelia posielať na váš DOCKitIN email, kedy je príloha z mailu automaticky zaradená medzi vaše elektronické dokumenty v aplikácii a pôvodná správa vám bude preposlaná na váš registračný e-mail (telo e-mailu aj s prílohou). Pre vyťaženie týchto dokumentov si ich jednoducho označíte v aplikácii a zvolíte akciu „Vyťažiť dáta“. Po objednaní sa pri dokumentoch objaví modrý príznak. Vyťažovanie sa deje najskôr softvérom a následne jeho úspešnosť a správnosť kontroluje aj náš pracovník. Môže preto trvať od niekoľkých minút po niekoľko hodín, v závislosti od množstva strán. Po úspešnom vyťažení sa pri dokumente zmení príznak spracovania na zelený a údaje sa zobrazia v Informáciách o dokumente.

Vyťažovanie údajov z elektronických dokumentov

ZÍSKATE

rýchle nájdenie dokumentu pomocou vyťaženého údaja

automatické rozkategorizovanie dokumentov

prehľad a rýchla orientácia v dôležitých údajoch dokumentu (nemusíte ho celý čítať)

možnosť ďalšej práce s údajmi (export do .csv, kopírovanie do platobného príkazu, ...)

Ako si vyťaženie údajov z elektronických dokumentov objednať

Už objednaním bezplatnej skúšobnej verzie DOCKitIN získavate 10 strán na vyskúšanie si tejto služby. Ďalší kredit na vyťaženie údajov zo 100 a viac strán si zakúpite priamo v aplikácii:

16,99 €100 strán
pre domácnosť
25,99 €100 strán
pre podnikateľa

Pre podnikateľov je pri vyťažovaní zvyčajne potrebné jednorazové individuálne vytvorenie a nastavenie šablóny na dokumenty za 19,99 €.
Pri opakovanom zasielaní dokumentov rovnakého typu sa už šablóna nevytvára a proces spracovania sa urýchľuje.

Ceny platia pri štandardnej obťažnosti spracovania. Za príplatok je možné aj individuálne nastavenie spracovania.
Všetky ceny sú uvedené vrátane 20 % DPH.