Vyskúšajte si archív novej generácie. Zadarmo.

Chápeme vás. Služba je pre vás nová, nemáte s ňou skúsenosti, a možno si ani neviete predstaviť, ako to môže fungovať. Poďte si to vyskúšať s Trial balíkom služieb úplne zadarmo. Počas troch mesiacov budete mať dosť času rozhodnúť sa, či do toho idete naplno, alebo nie.

 

 


DNES

Registrácia a aktivácia Trialu

Zaregistrujete sa do aplikácie. Pri registrácii budeme potrebovať váš e-mail, telefón, aby vás mohol kontaktovať náš kuriér a adresu, na ktorú máme doručiť bezpečnostnú obálku na dokumenty. Po prihlásení sa do webovej aplikácie kliknite na „Objednať TRIAL“.

POZAJTRA

Bezpečnostná obálka

Po odoslaní objednávky očakávajte poštou zásielku, v ktorej bude vložená bezpečnostná obálka označená vašim unikátnym QR kódom s pokynmi. Vložte do nej akékoľvek dokumenty. Zalepte a pošlite naspäť poštou, alebo si zavolajte nášho kuriéra – doprava je zadarmo.

O PÁR DNÍ

Dokumenty v aplikácii

Do pár dní od odoslania vašich dokumentov ich budete mať profesionálne naskenované, roztriedené a vyťažené vo vašom DOCKitIN účte vo webovej aj mobilnej aplikácii.

 

Po troch mesiacoch bezplatnej TRIAL verzie buď prejdete na platený balík, alebo vám všetky vaše dokumenty vrátime zadarmo naspäť.

Máte otázky ohľadom fungovania DOCKitIN, archívu novej generácie?
ZISTIŤ VIAC