fbpx

Služby DOCKitIN

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a prinášať vám nové, ktoré vám zjednodušia život a prácu s dokumentami.

Spracovanie dokumentov s DOCKitIN

Profesionálne spracovanie dokumentov je naša ťažisková služba, ale ani zďaleka nie jediná. Pozrite si prehľad všetkých služieb, ktorými vám DOCKitIN zabezpečí kanceláriu a domácnosť bez papierov.

 

Pre každého klienta ponúkame možnosť individuálneho prístupu!

Ak si neviete vyskladať vhodný balík služieb, kontaktujte nás a pripravíme vám ponuku presne podľa vašich potrieb.

Digitalizácia dokumentov

Spracovanie dokumentov formou digitalizácie vám pomôže šetriť čas, miesto a starosti s dokumentmi. Digitalizácia dokumentov zahŕňa profesionálne naskenovanie vašich papierových dokumentov, vyťaženie podstatných údajov z nich, nahratie digitálnych kópií do vášho konta a bezpečné uschovanie originálov v našom archíve. Viac o službe, ako funguje, čo s ňou získate, ako si ju objednáte a koľko stojí sa dozviete tu.

 

Využite našu akciu – vyskúšajte si službu v plnom rozsahu na vzorke dokumentov úplne zadarmoNavyše garantujeme spokojnosť! Ak so službou nebudete spokojný, dokumenty vám kedykoľvek vrátime zadarmo späť.

Vyťažovanie elektronických dokumentov

Obľúbili ste si našu praktickú aplikáciu a nahrávate si do nej elektronické dokumenty aj sami? Posielajú vám cez DOCKitIN konto vaši dodávatelia služieb faktúry? V týchto prípadoch určite oceníte túto službu. Vyťažovanie elektronických dokumentov je možné zakúpiť nezávisle od Digitalizácie (papierových) dokumentov a je len na vás, či sa ho rozhodnete využívať samostatne alebo ako doplnok k nej. Už po registrícii nájde klient skúšobný počet strán elektronického vyťažovania. Po minutí tohto kreditu, si môžete ďalšie strany zakúpiť priamo v aplikácii. Viac o službe, ako funguje, čo s ňou získate, ako si ju objednáte a koľko stojí sa dozviete tu.

Archivácia dokumentov

Postaráme sa aj o historické dokumenty vašej firmy, ktoré už bežne nepotrebujete, ale stále im plynie zákonná doba archivácie, alebo ich len pre istotu ešte chcete uchovať. Na dokumenty, ktoré budete digitalizovať, dostanete bezpečnostné obálky a na tie, ktoré len archivovať vám poskytneme archivačné krabice. Viac o službe, ako funguje, čo s ňou získate, ako si ju objednáte a koľko stojí sa dozviete tu.

 

Službu nie je možné využiť ako jedinú, nie sme klasický archív starej generácie ☺.

Notár na 1 klik

Súrne potrebujete dokument niekde fyzicky predložiť? Nie je nutné ho hneď dearchivovať. Zachovajte si uloženie všetkých dokumentov na jednom mieste a vyžiadajte si notársky osvedčenú kópiu. Sprostredkujeme osvedčenie dokumentu notárom a do 24 hodín vám osvedčenú kópiu zašleme. Viac o službe, ako funguje, čo s ňou získate, ako si ju objednáte a koľko stojí sa dozviete tu.

Externá poštová schránka

Nemáte čas na preberanie pošty? Ste často odcestovaný a prepĺňa sa vám schránka? Máme pre vás jednoduché a účinné riešenie! Zriaďte si v DOCKitIN externú poštovú schránku. Digitálna poštová schránka za vás prevezme všetko podstatné. Viac o službe, ako funguje, čo s ňou získate, ako si ju objednáte a koľko stojí sa dozviete tu.

Webová a mobilná aplikácia - ZADARMO

Prinášame vám aj praktické aplikácie na správu vašich dokumentov. Webová aplikácia je pohodlná na rozsiahlu správu dokumentov a je možné cez ňu objednávať služby, zatiaľ čo mobilná aplikácia je prispôsobená pre maximálnu praktickosť a dostupnosť dokumentov neustále vo vašom vrecku. Obe aplikácie môžete využívať úplne zadarmo.

Prihláste sa do webovej aplikácie, alebo si stiahnite mobilnu aplikáciu v Google Play pre Android, alebo v App Store pre iOS.

Pre ďalšie informácie o službách DOCKitIN si pozrite:

Ako to funguje Často kladené otázky Návody

REFERENČNÝ PROGRAM DOCKitIN - za odporúčanie a aktivitu vás odmeníme!
ZISTIŤ VIAC