Služby DOCKitIN

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a prinášať vám nové, ktoré vám zjednodušia život a prácu s dokumentami.

Spracovanie dokumentov s DOCKitIN

Profesionálne spracovanie dokumentov je naša ťažisková služba, ale ani zďaleka nie jediná. Pozrite si prehľad všetkých služieb, ktorými vám DOCKitIN zabezpečí kanceláriu a domov bez papierov.

Spracovanie dokumentov a archivácia

Naše balíky služieb S, M, L, XL vám pomôžu šetriť čas, miesto a starosti s dokumentami. Spracovanie dokumentov v balíkoch zahŕňa profesionálnu digitalizáciu vašich papierových dokumentov, nahratie digitálnych kópií do vášho konta, vyťaženie podstatných údajov z nich a bezpečné uschovanie v našom archíve. Pozrite si, ako naše balíky služieb fungujú, alebo si pozrite čo je obsahom jednotlivých balikov služieb a aká je ich cena.

 

Využite našu akciu – spracovanie dokumentov v skúšobnom Trial balíku služieb na 3 mesiace zadarmo, ktorého funkcie sú identické s plateným balíkom služieb.

Individuálny balík služieb

Ak podnikáte, vaše požiadavky na spracovanie dokumentov môžu byť vyššie, než ponúkame v našich základných balíkoch služieb. Kontaktujte nás s vašimi predstavami a potrebami a my vám pripravíme balík služieb na mieru.

Doplnkové služby k balíkom služieb

Život je nevyspytateľný, preto k našim základným balíkom služieb ponúkame aj doplnkové služby, aby vás žiadna mimoriadna situácia nezaskočila. Minuli sa vám obálky z balíka služieb? Nevadí, máme pre vás extra obálky! Súrne potrebujete dokument niekde fyzicky predložiť? Nie je problém, do 24 hodín vám zašleme originál, alebo jeho notársky osvedčenú kópiu! Ste zvedavý, čím sú bezpečnostné obálky DOCKitIN špeciálne, ako si môžete objednať extra obálky, alebo notára na 1 klik? Prečítajte si často kladené otázky.

Pozrite si prehľaď všetkých doplnkových služieb aj s ich cenami.

Balík Vyťažovanie elektronických dokumentov - NOVINKA

Obľúbili ste si našu praktickú aplikáciu a nahrávate si do nej elektronické dokumenty aj sami? Posielajú vám cez DOCKitIN konto vaši dodávatelia služieb faktúry? V týhto prípadoch určite oceníte našu horúcu novinku – možnosť vyťaženia dôležitých údajov už aj z elektronických dokumentov. Prečítajte si najčastejšie otázky k vyťažovaniu a tejto službe. Balík Vyťažovanie elektronických dokumentov je úplne nezávislý od balíkov služieb a je len na vás, či sa ho rozhodnete využívať samostatne alebo ako doplnok k nim. Pozrite si, čo je obsahom balika a aká je jeho cena.

Správa registratúry - NOVINKA

DOCKitIN aj na komplexnú správu vašej registratúry! Ak už máte interné normy vypracované, budeme vašu registratúru uschovávať v našom archíve v súlade s nimi. Ak vlastný registratúrny poriadok nemáte, pomôžu vám naši odborníci, ktorí vám radi zodpovedia všetky otázky spojené s registratúrou a vypracujú potrebné interné normy za vás. Získate tak istotu, že spravujete svoju registratúru v súlade s právnymi predpismi a navyše aj všetky výhody služieb DOCKitIN – ušetríte čas, miesto a všetky potrebné dokumenty budete mať neustále poruke v našich aplikáciách.

Že neviete, čo to registratúra vlastne je? Ak podnikáte, je najvyšší čas to napraviť – pozrite si podrobnejšie informácie o tejto službe, alebo si prečítajte blogový článok na túto tému, alebo rozhovor s jednym z našich odborníkov.

Webová a mobilná aplikácia - ZADARMO

V spolupráci so špičkovým tímom vývojárov vám prinášame aj praktické aplikácie na správu vašich dokumentov. Webová aplikácia je pohodlná na rozsiahlu správu dokumentov a je možné cez ňu objednávať služby, zatiaľ čo mobilná aplikácia je prispôsobená pre maximálnu praktickosť a dostupnosť dokumentov neustále vo vašom vrecku. Obe aplikácie môžete využívať úplne zadarmo.

Prihláste sa do webovej aplikácie, alebo si stiahnite mobilnu aplikáciu v Google Play pre Android, alebo v App Store pre iOS.

Pre ďalšie informácie o službách DOCKitIN si pozrite:

Cenník Často kladené otázky Návody

REFERENČNÝ PROGRAM DOCKitIN - za odporúčanie a aktivitu vás odmeníme!
ZISTIŤ VIAC