Už dávno platí, že aj na Slovensku dokážeme organizovať konferencie, ktoré sa približujú svojou úrovňou tým medzinárodným. Počas posledných dvoch mesiacov sme mali tú česť zúčastniť sa dvoch z nich. Prečítajte si, ako to na takýchto konferenciách vyzerá.

TechSummit 2017

V máji sa nehovorilo o ničom inom iba o konferencii TechSummit 2017. Prečo? Pretože technologické inovácie sú to, čo aktuálne hýbe svetom. Veľmi oceňujeme skutočne široké obsiahnutie témy inovácií. Návštevníci sa mohli dozvedieť novinky z oblasti IoT (Internet of Things), Industry 4.0, Smart City, ale aj Cyber Security.

 

 

Firmy mali možnosť prezentácie riešenia vo vlastnom stánku. Presne túto možnosť sme využili aj s naším DOCKitIN riešením. Predstavili sme hlavné výhody našej služby a ukázali sme, ako vyzerá mobilná a webová aplikácia. Spoločnosti, ktoré sa zastavili pri našom stánku, si mohli naživo vyskúšať, čo všetko DOCKitIN dokáže a ako sa v rozhraní aplikácií pracuje. Zaujali sme aj veľké a významné spoločnosti, čo je pre nás jednoznačným signálom, že naša práca má zmysel a uberáme sa správnym smerom.

Z rozhovorov sme si odniesli množstvo rád, postrehov na zlepšenie a nové kontakty. O tom, že táto konferencia sa skutočne približuje tým svetovým, hovoria aj mená firiem, ktoré sa jej zúčastnili. Za všetky spomenieme Telekom, Eset, HP alebo Mastercard. Na konferencii sme zaujali redakciu magazínu TouchIT, ktorá o nás pripravila krátku reportáž.

Konferencia TechSummit v nás zanechala iba pozitívne dojmy, či už po obsahovej, ale aj organizačnej stránke.

Management live 2017

Zameranie konferencie Management live 2017 je jasné už z jej názvu. Prednášky sa väčšinou zameriavali na riadenie firiem, leadership a na polemiku, či umelá inteligencia nahradí obyčajných ľudí. Okrem prednášok si mohli účastníci vypočuť aj panelovú diskusiu.

 

 

My sme na túto konferenciu dorazili s našim modrým stánkom, v ktorom sme všetkým zvedavým účastníkom predstavili riešenie DOCKitIN. Aj keď bol TechSummit organizačne zvládnutý o niečo lepšie a návštevníkov bolo viditeľne menej, podarilo sa nám nazbierať cennú spätnú väzbu a vypočuť si želania potenciálnych zákazníkov.

Už teraz sa tešíme na ďalšie kvalitné technologické konferencie, na ktorých môžeme predstaviť našu službu, novinky, ale aj prínos, ktorý DOCKitIN prináša do domácností a firiem.