aplikácia na dokumenty, mobilná aplikácia na dokumenty, webová aplikácia na dokumenty, mobilna aplikacia na dokumenty, webova aplikacia na dokumenty, DOCKitIN, spracovanie dokumentov, správa dokumentov, spravovanie dokumentov

Mobilná a webová aplikácia je dnes už štandard, ktorý by mal mať každý spoľahlivý biznis nástroj. DOCKitIN nie je v tomto smere žiadnou výnimkou. Naša webová a mobilná aplikácia na dokumenty je tu pre vás od vzniku služby a neustále pracujeme na jej zlepšovaní. Poďme sa spolu pozrieť na to, čo všetko vám tieto dve platformy prinesú a ako vám uľahčia prácu s dokumentmi.

 

Obe aplikácie DOCKitIN – mobilná aj webová – sa navzájom dopĺňajú. Každá má iné výhody, ktoré oceníte v konkrétnych situáciách, či už ste na pracovisku s počítačom alebo mimo kancelárie s mobilným zariadením.

 

Webová aplikácia na dokumenty DOCKitIN

Webovú aplikáciu berte ako základ, vďaka ktorému si pripravíte podklady pre mobilnú prácu. Môžete cez ňu jednoducho objednávať služby DOCKitIN. Chýba vám notársky overená kopia? Cez webovú aplikáciu si ju zoženiete na pár klikov. Potrebujete si stiahnuť a upraviť digitalizované dokumenty? Nie je nič jednoduchšie – vo webovej aplikácii DOCKitIN vám táto úloha zaberie pár sekúnd.

Jednou z najväčších výhod webovej aplikácie je tiež export vyťažených údajov do formátu .csv.

Vyťažovanie dát z dokumentov je jednou zo základných služieb DOCKitIN. Vďaka nej máte rýchly prehľad o najpodstatnejších údajoch z dokumentov, ktoré si na základe určených kľúčových slov, fráz či prvkov rýchlo vyhľadáte. Elektronické dokumenty môžete zasielať na vyťaženie ako z webovej, tak aj mobilnej aplikácie.

 

Mobilná aplikácia na dokumenty DOCKitIN

Najväčšia výhoda mobilnej aplikácie spočíva v jej dostupnosti. Stačí vám smartfón a prístup k svojim dokumentom uloženým v službe DOCKitIN máte skutočne vždy a všade, 24/7.

Niektoré dokumenty môžu byť citlivé a preto chápeme, že nechcete nič riskovať. Aby sme zvýšil váš pocit komfortu a bezpečnosti, cez mobilnú aplikáciu sa môžete dostať k materiálom len cez vami zvolené bezpečnostné prvky:

  • odtlačok prsta
  • PIN kód

Vďaka tomu si môžete byť istí, že k citlivým údajom sa neodstane nikto nepovolaný.

Ak cestujete často a nie vždy máte prístup k internetovej sieti, poteší vás Offline mód mobilnej aplikácie. V offline sekcii môžete nahliadnuť do uložených dokumentov a skontrolovať ich aj bez pripojenia k internetu.

 

Čo majú aplikácie spoločné?

Hoci majú aplikácie svoje samostatné výhody, množstvo funkcionalít majú spoločných. Cez obe môžete:

  • pridávať dokumenty priamo zo zariadenia do aplikácie a zároveň ich preposielať na váš registračný e-mail,
  • vyhľadávať vyťažené dokumenty podľa značiek, poskytovateľov alebo metadát,
  • nastavovať pripomienky na dôležité termíny, týkajúce sa dokumentov,
  • spravovať dokumenty, pridávať k nim poznámky a kategorizovať ich,
  • zdieľať dokumenty s kolegami a zamestnancami,
  • požiadať o vyťaženie dokumentu, ktorý sami pridáte.

 

V kombinácii predstavujú webová aj mobilná aplikácia na dokumenty DOCKitIN veľmi silný biznisový nástroj, s ktorým získate prehľad a kontrolu nad dôležitými dokumentmi. Zaujali vás? Zistite o nich viac tu.

Stiahnuť mobilnú aplikáciu z App Store alebo Google Play.