externé spracovanie dokumentov

Bezpapierová kancelária nie je módny výstrelok. Spracovanie dokumentov, archivácia a ich jednoduchá dostupnosť nezvýšia len váš komfort, ale aj zabezpečenie. Prečo sa oplatí využiť služby, ktoré vám spracovanie dokumentov uľahčia?

1. Dokumentom nehrozí mechanické poškodenie

Ak si objednáte nielen spracovanie dokumentov, ale aj ich archiváciu, nemusíte sa báť toho, že sa vám poškodia. Poviete si – prečo by sa mi dokumenty zničili? Dávam na ne predsa pozor. Sú na bezpečnom mieste: staršie v pivnici, aktuálne v kancelárii na prízemí.

Potom príde potopa. A to nemyslíme metaforicky, ale doslovne. Hektolitre špinavej vody vám zaplavia pivnicu, zničia techniku, nábytok, znehodnotia dôležité spisy. Hm. Na tej faktúre bola osmička alebo nula? To už asi nezistíte…

Tento hororový scenár sa vás týkať nemusí. Stále je tu však riziko poškodenia dokumentov iným spôsobom. Môžete ho minimalizovať tým, že svoje dokumenty uskladníte v bezpečnom archíve. Nemusíte si ho prenajímať, stačí osloviť spoločnosť, ktorá tieto služby poskytuje. Napríklad nás. 🙂

 

2. Dokumenty sú na jednom, bezpečnom mieste

Poškodenie je jedna vec, ale čo strata? Krádež? Archív musí byť v prvom rade bezpečný. Ten náš má:

  •             elektronický zabezpečovací systém nepretržite pripojený na pult centrálnej ochrany
  •             detektory pohybu
  •             detektory zmeny teploty
  •             požiarne hlásiče
  •             bezpečnostné protipožiarne dvere
  •             vnútorné mechanické zábrany

Niekomu to môže pripadať prehnané, ale my bezpečnosť vážne neberieme na ľahkú váhu. Všetky spracované fyzické dokumenty našich klientov roztriedime a zaradíme do archívu, kde ich majú v prípade potreby vždy dostupné, alebo im z nich vytvoríme notársky osvedčenú kópiu.

Hocikedy, keď budú potrebovať originálny dokument, už nemusia loviť v pamäti, kam ho odložili. Vedia, že je v našom archíve a stačí nás kontaktovať. Dokument vieme ľahko v archíve vyhľadať a doručiť klientovi na požadovanú adresu do 24 hodín.

 

3. Dokumenty sú prístupné odkiaľkoľvek

Spracovanie dokumentov sa v službe DOCKitIN úzko viaže s digitalizáciou. Vďaka nej budete môcť pristupovať k dokumentom z počítača, mobilu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie. Odkiaľkoľvek: z kancelárie, kaviarne, pláže, ale aj z toho nekonečného radu na pošte.

Stačí otvoriť aplikáciu, vyhľadať dokument podľa kľúčového slova a už máte doslova pod palcom všetko dôležité. Lepšie, ako sa snažiť spomenúť si, kam ste dali zmluvu s dodávateľom, no nie?

 

BONUS: Preberanie pošty

Spomenuli sme poštu, preto pridávame aj bonusový tip na špeciálnu službu. Preberanie doporučených zásielok je občas tragédia. Máte preplnenú schránku letákmi (ktoré ste v prvom rade vôbec nechceli), nie ste na doručovacej adrese, poštár alebo kuriér sa k vám nevedel dostať. Čo teraz?

Využite Externú poštovú schránku od DOCKitIN. Vaša doručovacia adresa bude u nás, na Jégeho 2. Prevezmeme doporučené zásielky, očistíme poštu od zbytočných reklám, dokumenty zdigitalizujeme a prostredníctvom aplikácie vás upozorníme na zásielky. Ak vám slzy šťastia zahmlievajú zrak, pretože ste našli riešenie vašich problémov, kliknite sem a dozviete sa viac o výhodách, ktoré vám Externá poštová schránka DOCKitIN prinesie: https://dockitin.com/postove-schranky/