aplikácia na dokumenty, aplikácia na správu dokumentov, DOCKitIN aplikácia

Pozrime sa spolu na to, kedy, kde a ako vám môže byť aplikácia DOCKitIN nápomocná.

Na čo aplikácia slúži?

Určite ste už na vlastnej koži zažili situáciu, keď ste súrne potrebovali nejaké informácie z dokumentu, alebo samotný dokument a práve v tej chvíli ste ho nemali k dispozícii – buď ste boli mimo miesta, kde ich bežne uchovávate, alebo ste nemali prístup na internet, alebo ste ho skrátka nevedeli nájsť aj napriek tomu, že ste vedeli, kde by mal byť. Tak práve tieto situácie rieši aplikácia DOCKitIN. Všetko, čo si do nej vložíte, máte dostupné 24/7 online a nezaberá vám to priestor vo vašom zariadení. Ak predpokladáte, že budete bez pripojenia, dôležité dokumenty si môžete uložiť do offline režimu. Potrebný dokument hravo nájdete aj spomedzi 1000ky ďalších – stačí vyhľadávať podľa poskytovateľa, typu dokumentu, alebo kľúčového slova (prípadne kombinácie týchto možností).

Praktický príklad: Ste mimo kancelárie a práve vám zavolá šéf, ktorý potrebuje urgentne vedieť dôležité informácie týkajúce sa zmluvy s klientom, ktorú ste uzatvorili pred niekoľkými mesiacmi.  Leží zmluva niekde v kope ďalších papierov u vás v skrini? Nepamätáte si, čo potrebuje vedieť? S DOCKitIN žiadny stres – otvoríte appku, zadáte kľúčové slovo pomocou ktorého zmluvu ľahko nájdete, otvoríte Informácie o dokumente a všetko dôležité viete okamžite zreferovať. Potrebuje dokument aj vidieť, či vytlačiť si ho? Jednoducho mu ho celý, aj s vyťaženými kľúčovými dátami vyzdieľate.

 

aplikácia na dokumenty, zdieľanie dokumentov, zdieľanie súborov

 

Aká je jej pridaná hodnota oproti iným aplikáciám na dokumenty?

Najväčším benefitom DOCKitIN je jeho všestrannosť. Neorientujeme sa len na jeden typ, či konkrétne dokumenty, dajte si doň čokoľvek chcete a predpokladáte, že sa vám zíde mať non-stop poruke. DOCKitIN oproti väčšine konkurenčných aplikácií nie je kapacitne obmedzený, dáta sú zálohované na Slovensku a neprekračujú hranice, samozrejmosťou je aj klientska podpora, či už cez online chat na webe, alebo telefón. Aplikáciou to však nekončí, všetky naše služby sú s ňou prepojené a využívaním celej ponuky získate absolútne paperless riešenie pre vašu domácnosť, či kanceláriu a odbremenenie od zbytočných papierovačiek.

 

Čo všetko môžem do aplikácie nahrať?

Rodný list, vysvedčenie, diplom, osvedčenie, certifikát, zmluvy, poistky, faktúry, pokladničné bloky, vizitky, vernostné karty, jednoducho čokoľvek, čo je pre vás podstatné a dôležité mať k tomu prístup. Buď do aplikácie nahráte priamo fotku z mobilu, čiže zvyčajne formát .jpg, alebo vložíte súbory formátov .pdf, .doc(x), .xls(x), .ppt(x), či .png.

 

V druhej časti článku sa pozrieme na praktické príklady využitia aplikácie na viacerých typoch dokumentov. Sledujte nás na sociálnych sieťach, aby vám článok neunikol 😉

 

 

vyskúšať si aplikáciu zadarmo

získať mobilnú aplikáciu na Android

získať mobilnú aplikáciu na iOS