Máme tu posledný letný mesiac a ak ešte nemáte dovolenku za sebou, určite vás nejaká čaká (aspoň v to dúfame). Čo však robiť, ak vám príjemný oddych plný vône mora alebo lesov naruší nečakaný pracovný problém? Spomeňte si na čarovné slovíčka: digitalizácia dokumentov.

 

Fiktívny scenár, reálny problém

Peter je obchodný manažér. Tento rok sa s rodinou vybral na 2 týždne k moru na juh Talianska. Zaslúžený oddych po dvoch kvartáloch skorých príchodov a dlhých nadčasov. Peter má pripravený plán: trasy k najlepším plážam už má nahraté v aplikácii, zistil, kde sú v blízkosti jeho ubytovania najlepšie reštaurácie a čo sa oplatí vidieť. Peter sa veľmi teší… kým sa v Taliansku nedostane k wi-fi pripojeniu a nenájde si niekoľko zúfalých e-mailov od kolegov, ktorí potrebujú pomôcť s faktúrami.

Čo by mal Peter spraviť?

V PRVOM RADE NEZAPÍNAŤ WI-FI!

Srandujeme. 😉 Občas sa pracovným úlohám a haseniu problémov nevyhneme ani na dovolenke, najmä, ak nám na firme záleží a máme osobný záujem na jej raste.

V tejto fiktívnej situácii, ktorú sme popísali, nastáva najväčší problém v prípade, že nemá Peter k dispozícii potrebné dokumenty. Preto našim klientom poskytujeme a odporúčame digitalizáciu dokumentov, ktorá im jednoducho sprístupní všetky potrebné materiály nielen pre podobné situácie, aké zažíva Peter.

Digitalizácia dokumentov v kombinácii s vyťažovaním dát z dokumentov v DOCKitIN zaistí, že používateľ vyhľadá potrebný materiál veľmi rýchlo a jednoducho. Vďaka webovej aj mobilnej aplikácii je prístup k informáciám v službe DOCKitIN skutočne na pár klikov. A keďže DOCKitIN ponúka neobmedzený priestor na e-dokumenty, vyriešiť môžete problém, ktorý siaha celé mesiace dozadu. Napríklad z pláže.

 

 

Nemusíte byť workoholik, aby ste ocenili digitalizáciu dokumentov. Keď máte všetky dokumenty vo vrecku, kdekoľvek sa nachádzate, môžete si byť istejší. Ak by Peter nebol v Taliansku, ale v Spojených štátoch a bez digitalizovaných dokumentov, celé riešenie problému by sa natiahlo. Musel by sa zladiť s časovým pásom svojich kolegov, čakať, kým mu pošlú preskenované faktúry, pracne ich ukladať…

Toto je našťastie fiktívny scenár a Peter nič také riešiť nemusí. Veríme, že ani vy. A ak by ste náhodou museli, nezabudnite na DOCKitIN, ktorý vám podobné situácie uľahčí.