automatické účtovanie, vyťažovanie faktúr, Profit365

Množia sa vám faktúry od dodávateľov? Prepisovaniu faktúr do účtovných softvérov, hľadaniu zmlúv, bločkov a dokumentov po kancelárii, či nebodaj celej firme už konečne odzvonilo! Odteraz môžete vo svojom podnikaní urobiť veľký krok vpred. Služba DOCKitIN prináša automatické prenesenie a zaúčtovanie zoskenovanej faktúry bez manuálneho prepisovania údajov do Profit365. Údaje z papierových alebo elektronických faktúr za vás spracujeme v aplikácii DOCKitIN a následne ich budete mať pripravené na zaúčtovanie v Profit365. automatické účtovanie

Založíte si živnosť, prípadne spoločnosť a automaticky s touto činnosťou, prichádza aj množstvo papierovačiek. Prvé roky možno zvládate účtovníctvo sami, prípadne všetky svoje doklady o príjmoch, výdajoch, účtovné výkazy a podobne, odovzdáte účtovníkovi, ktorého vám odporučili známi alebo ste ho našli na internete. Časom sa však dostanete do stavu, keď na to všetko váš účtovník už nestačí. Firma sa vám rozrastá, pribúdajú nielen ľudia, ale aj klienti, či zákazky a vy teraz stojíte pred rozhodnutím, či sa oplatí zamestnať interného účtovníka, alebo radšej externého pracovníka, ktorého však budete musieť pravidelne kontrolovať a možno niekedy aj naháňať. Alebo sa vám nepáči ani jedna možnosť a chcete to skúsiť napríklad s moderným a pohodlným online účtovným softvérom.

 

Spojenie DOCKitIN s Profit365 – automatické účtovanie

Fakturácia, sklady, DPH, účtovníctvo, prehľady a mnoho iného nájdete spolu na jednom mieste. Profit365 na rozdiel od klasických ekonomicko-účtovných softvérov nemá žiadne technologické obmedzenia, ktoré by vám prácu s ním nejakým spôsobom komplikovali.

Profit365 ani nesťahujete, ani neinštalujete a zároveň v ňom môže pracovať neobmedzený počet používateľov. V žiadnom prípade vám nehrozia akékoľvek inštalačné či registračné poplatky. Svoje podnikanie máte dostupné z akéhokoľvek počítača/tabletu/mobilu a kedykoľvek to potrebujete. Ale aj Profit365 mal donedávna jeden drobný nedostatok. A tým bolo ručné prepisovanie údajov z dokumentov do softvéru. Hľadanie zmlúv, bločkov, faktúr a manuálny proces prepisovania údajov z nich do softvéru však obťažuje každého z nás. Práve preto prišlo dôležité rozhodnutie, a to prepojenie sa so službou DOCKitIN. Čo vám toto spojenie prináša?

 

S DOCKitIN sa už navždy zbavíte ručného prepisovania

Koniec stolu, ktorý sa ohýba pod náporom papierov, zmlúv a faktúr. Koniec hľadaniu zapatrošených účtovných dokladov, ktoré nikdy nie sú tam, kde by mali byť. A koniec zbytočne stratenému času, ktorý ste strávili ručným prepisovaním údajov do softvéru. Vďaka DOCKitIN budete mať všetky potrebné doklady profesionálne naskenované s vyťaženými podstatnými údajmi, ktoré si už len elektronicky prenesiete priamo v aplikácii DOCKitIN do online ekonomického softvéru Profit365.

 

Výhody, ktoré vám prináša spojenie Profit365 a DOCKitIN:

  • automatické prenesenie a zaúčtovanie účtovných dokladov BEZ manuálneho prepisovania dát do Profit365
  • zníženie chybovosti pri prepisovaní údajov
  • šetrenie času a miesta pri evidencii dokladov
  • jednoduchý a vždy dostupný prehľad vo všetkých (nielen) účtovných dokladoch
  • digitalizácia papierových dokumentov
  • intuitívne používanie aplikácií, dokumenty vždy vo vrecku (v mobile)
  • zautomatizovanie a zrýchlenie podnikania

 

Vidina ušetreného času, poriadku na stole, či v kancelárii a neustáleho prehľadu o podnikaní vás láka? Tak poďte do toho s nami a vyskúšajte prepojenie DOCKitIN s Profit365 vo vašom podniku aj vy. Je celkom jedno, či svoj biznis iba rozbiehate, či vlastníte malý obchodík s kancelárskymi potrebami, alebo ste veľkopodnikateľ. Byrokracia sprevádza každého jedného podnikateľa. Vďaka softvéru Profit365 a službe DOCKitIN sa v nej už nemusíš strácať. Zautomatizujte si svoje účtovníctvo a nájdite potešenie v dokonalom poriadku, ktorý sa zrazu objaví vo vašej kancelárii.  Chcem sa spojiť s Profit365!

 

online ekonomický softvér Profit 365 , automatické účtovanie s DOCKitIN