Organizátori už 3. ročník konferencie Techsummit označili ako najväčšiu stredoeurópsku technologickú konferenciu. Pri tom sme nemohli chýbať! O čom konferencia bola? Aká bola naša prednáška a odozvy na ňu? A čo sa dialo v našom expo-stánku?

 

Konferencia prebiehala 6. a 7. júna v bratislavskom hoteli Crowne plaza. Pri vstupe každého vítal humanoid Pepper. Ak ste sa ho opýtali, bez zaváhania vám vedel povedať celý program konferencie. Prezradil, že v prvý deň sa všetky prednášky budú sústrediť v blokoch Smart mestá, Priemysel 4.0 a Smart nemocnice.

 

Pred jednotlivými prednáškovými sálami boli umiestnené rôzne expo stánky, medzi nimi aj náš 🙂

 

 

Okrem možnosti porozprávať sa o všetkých DOCKitIN službách a pozrieť si praktické ukážky aplikácie sa mohol v našom stánku každý účastník zahrať logickú minihru a zapojiť sa do súťaže. Hra nebola obzvlášť náročná, ale mali sme súťažiacich, čo to po pár minútach radšej vzdali. Rekordman ju dokázal rozlúskať za necelých 30 sekúnd.

 

Najviac sa pristavujúci zaujímali o služby elektronického vyťažovania dát z dokumentov a možnosti ich importu do iných softvérov. Na túto tému sme nadviazali aj v prednáške, kde naša Dáška a CEO partnerského Profit365, Juraj, prednášali o budúcnosti v SMART podnikaní.

 

 

Odprezentovali spoločné partnerstvo a prepojenie, vďaka ktorému koncový klient síce využíva 2 samostatné služby, ale vo výsledku získa pridanú hodnotu, ktorú by 1 riešením efektívne nedosiahol.

 

Ak má klient DOCKitIN, skenujeme zaňho dokumenty, vyťažujeme dáta a posielame ich automaticky do Profit365. Účtovník sa tak venuje už len svojej odbornej robote. Klient vo výsledku získava naskenovanie všetkých dokumentov, ich archiváciu, presné účtovníctvo, prehľad o všetkých dokumentoch aj ekonomickom stave firmy a zároveň výrazne šetrí čas, priestor a financie.

 

Hlavným posolstvom prednášky tak bolo 1 + 1 = 3.

Netreba sa báť outsourcovať služby aj na viacero dodávateľov, ktorí vedia vzájomne vytvoriť jeden efektívny ekosystém.

 

Prezentáciu z celej prednášky si môžete pozrieť tu.

 

 

O prepojení DOCKitIN s Profit365 sa viac dočítate tu.

 

Marko s Dáškou nezaháľali ani počas prestávok a využili všetok priestor na tzv. B2B matching. Podarilo sa nám tak získať niekoľko kontaktov na ďalších potenciálnych partnerov. Veríme, že súčasný ekosystém DOCKitIN a Profit 365 môžeme rozšíriť do takej podoby, aby sme úplne odbremenili podnikateľov od nudných papierovačiek a zdĺhavej administratívy.

 

Viete aj vy o riešení, ktoré by zapojením sa do nášho súčasného ekosystému prinášalo väčšiu pridanú hodnotu pre koncového užívateľa? Alebo sami takéto riešenie máte? Dajte nám o ňom vedieť:

 

Kontaktovať