Pridanie elektronického dokumentu a správa značiek

druhej časti nášho seriálu Ako funguje DOCKitIN sme sa pozreli na to, ako vyzerá webová aplikácia na správu dokumentov a aké sú možnosti nastavenia vášho profilu. Dnes vám ukážeme pridanie elektronického dokumentu a ako funguje spravovanie značiek a poskytovateľov.

Pridanie elektronického dokumentu

Elektronický dokument, ktorý máte uložený v počítači, do svojho DOCKitIN konta nahráte pomocou tlačidla Pridať, ktoré nájdete v hornom menu. Následne si vyberiete možnosť Nahrať dokument.

Po vyrolovaní okna vyberiete dokument, ktorý chcete nahrať. Do príslušného políčka napíšete jeho názov. K dokumentu môžete pridať aj popis, napríklad rok, podľa ktorého ho viete neskôr vyhľadať. K dokumentu si môžete nastaviť aj dátum, značky a zo zoznamu si vybrať názov poskytovateľa. Ak nenájdete v zozname poskytovateľa, ktorého hľadáte, jednoducho si ho do zoznamu pridáte.

Výhodou je aj nastavenie push notifikácií v mobile. Stačí si nastaviť termín a interval. Ak ste s nastavením dokumentu hotoví, kliknete na tlačidlo Potvrdiť a dokument sa pridá do zoznamu všetkých nahratých dokumentov. Dokument môžete vyhľadať v ľavom menu pomocou pridelenej značky, názvu poskytovateľa alebo pomocou kľúčových slov vo vyhľadávacom poli.

 


Spravovanie značiek a poskytovateľov

Pre spravovanie značiek a poskytovateľov, musíte kliknúť vpravo hore na svoj Profil a následne na možnosť Nastavenia. Na ľavej strane sa nachádzajú systémové značky a v pravej časti je editovateľné pole Používateľské značky.

Povedzme, že dokument chcete vidieť pod značkou technika. Do poľa v pravej časti pod možnosťou Pridať značku, napíšete slovo technika. Značke zvolíte farbu a následne svoje nastavenie potvrdíte. Značka sa automaticky pridá do vášho používateľského zoznamu.

Rovnako funguje aj spravovanie používateľov, ktorí prislúchajú k jednotlivým značkám. Nastavenie poskytovateľov nájdete hneď pod nastavením značiek. V pravej časti je možnosť Pridať poskytovateľa, kde napíšete jeho názov, pridáte logo a vyberiete značky, ktoré sa s týmto poskytovateľom viažu. Nastavenie potvrdíte tlačidlom Pridať poskytovateľa.

 

Ak si otvoríte nahratý dokument, môžete mu pridať novovytvorenú značku a poskytovateľa, pričom sa pri dokumente zmení aj logo.

 

 

Pridanie elektronického dokumentu v aplikácii DOCKitIN a správa značiek a poskytovateľov je veľmi jednoduchá, veríme, že tento článok aj videá vám pomohli lepšie spravovať dokumenty v aplikácii. V ďalšom článku si priblížime, ako do aplikácie pozvať priateľov a tým z nej vyťažiť zas o niečo viac a pozrieme sa aj na zdieľanie dokumentov.